Baltijas č. '13

Aizvadītajās brīvdienās Igaunijā, netālu no Latvijas robežas, norisinājās Baltijas čempoināts. Mūs sacensībās pārstāvēja Marta S20E, Sandra S18E un Kristīne S21E.
Pirmā diena bija garā distance, kas izvērtās par skarbu izturības pārbaudījumu ar ļoti karstu sauli un bezvēju. Īsais pavasaris nebija ļāvis sportistiem pierast pie saulītes siltuma.
Sandra uzrādīja savā grupā labāko rezultātu, bet Marta ierindojās 10. vietā. Kristīne distancē devās iepazīties ar apvidu, lai sagatavotos stafetei.
Stafetēs 2. komandas 1. etapu S20 grupā veica Marta, bet 1.komandas 3.etapu - Sandra, paceļot komandu par divām vietām un iekļūstot trijniekā. Sieviešu elites 1. komanda ar Kristīni 2. etapā ierindojās 4. vietā, piekāpjoties divām lietuviešu komandām un igauņu komandai.
Baltijas veterānu open čempionātā startēja divi mūsu vīri - Igors Bužs un Ēriks Ūdris. Abi sacentās vienā grupā V50 un attiecīgi ieņēma 5. un 12. vietu. Šajā grupā startēja 27 sportisti no 6 dažādām valstīm.